SKÅP, tudelat, 1900-talets mitt.

Vitlackerat. Underdel med 2 dörrar och bakomliggande hyllplan. Överdel med nedfällbar klaff och bakomliggande skrivinredning. L 90. B 43. Total H 190. Nyckel finns.

Slitage. Slagmärken. Färgbortfall. Skivan med repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 000 SEK