Online-teemahuutokaupat
China for the West F780
Huutokauppa:
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:

SKÅP, tudelat, 1900-talets mitt.

Vitlackerat. Underdel med 2 dörrar och bakomliggande hyllplan. Överdel med nedfällbar klaff och bakomliggande skrivinredning. L 90. B 43. Total H 190. Nyckel finns.

Slitage. Slagmärken. Färgbortfall. Skivan med repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 000 SEK