ARKIVSKÅP, omkring 1900-talets mitt.

Mörkbetast trä, två jalusier med bakomliggande låd- samt hyllinredning. l 90, b 36, h 103. Nyckel finns.

Bruksslitage, fläckar, ställvis blekt samt repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK