292554

BORDSPENDYL, Ny Louis XVI-stil/nyrenässans, urtavla märkt Trouille Amiens, Japy Freres, 1800-talets slut.

Kallförgylld metall, urtavla med romerska siffror. H 48. Pendel finns. Nyckel finns.

Ej funktionstestad. Enstaka bucklor. Anlöpningar. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK