SKÅL samt KORG, silver, Tyskland, 1900-talets första hälft, 714 g.

Korg med dekor av putti och blomster. L 21, b 14, h 20. Skål med genombruten kant och dekor av figurscen. L 23, b 23, h 4.

Bruksslitage, skador, lösa delar.

Lähtöhinta
2 000 SEK