HÖGTALARE, ett par, Sonab, 1900-talets andra hälft.

Gullackerat trä. L 30. b 30, h 30.

Ej funktionstestade. Färgbortfall, slitage.

Muut tiedot

Originalkartonger medföljer.

Lähtöhinta
1 500 SEK