MODELLJÄRNVÄGSDELAR, 47 st, Trix Express, 1900-talets tredje kvartal.

30 rälsdelar, 5 vagnar, lok, 9 skyltar samt styrenhet och transformator. I originalkartong.

Bruksslitage, skador. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK