Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

KARMSTOLAR, 6 st, "Cattelinstolen", Axel Kandell, Gemla.

Formgiven 1948. Mörkbetsad bok. Limträ. Alla etikettmärkta Gemla. Fast stoppad sits med grön skinnklädsel.

Slagmärken. Repor. Slitage. En sits i avvikande färg. 1 stol med färgstänk.

Lähtöhinta
4 000 SEK