SÄNGBORD, 1 par, Carl Malmsten, 1960-tal.

Mahogny. Sarglåda. Hyllplan. Brännstämplade Bodafors, design Carl Malmsten, made in Sweden. L 39. B 59. H 62.

Slagmärken. Fläckad skiva samt hyllplan.

Lähtöhinta
2 000 SEK