FÅTÖLJER, ett par, "Nr. 935", Fredrik A Kayser, Vatne Möbler, Norge, 1900-talets andra hälft.

Jakaranda, lösa plymåer klädda i svart skinn.

Bruksslitage, repor, skav, torkade gummigjordar med lagningar.

Lähtöhinta
5 000 SEK