296778

FICKUR, 14 k, savonett, urtavlan märkt Systeme Glashütte.

Vitemaljerad urtavla med svarta siffror och sekundvisare. Inre boett av 14 k. Diam 5.

Glas saknas. En visare saknas. Skador. Några bucklor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK