KARMSTOLAR, ett par, LAR / Cat Cradle, Charles och Ray Eames, Herman Miller, USA, 1950-tal.

Beige glasfibersits med benställning av svartlackerad metall.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
8 000 SEK