SEKRETÄR, rokokstil, 1900-talets första hälft.

Svärtad. Beslag i gulmetall. L 66, b 41, h 95. Nyckel finns.

Slitage och repor. Senare bemålning. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK