Emmanuel Villanis

(Ranska, 1880-1920)
Emmanuel Villanis
(Ranska, 1880-1920)

EMMANUEL VILLANIS, skulptur, patinerad vitmetall, 1900-talets första hälft, sign.

"Coquelicot" h 62.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
15 000 SEK