Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
297252

DAMARMBANDSUR, Octo, Schweiz, rostfritt stål, 1900-tal. Vikt 35 g.

Blå urtavla med timmar, märkt "OCTO 17 JEWELS INCABLOC SWISS MADE", boett med fasettslipade syntetiska stenar, diam 2,5, integrerad länk med ställbar längd.

Bruksslitage, smutsig urtavla, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK