297710

HERRARMBANDSUR, Omega Seamaster de Ville, guld på stål, 1950-70-tal.

Manuell, silverfärgad urtavla, datum, plexiglas, diam 3,4. Senare rödbrunt krokoband.

Ej funktionstestad. Slitage. Glas med repor. Bakboett med repor. Urtavla med smärre anlöpningar.

Lähtöhinta
2 000 SEK