Carl Peter Mazer

(Ruotsi, 1807-1884)
Carl Peter Mazer
(Ruotsi, 1807-1884)

CARL PETER MAZER, olja på duk, sign och dat 1881.

Kvinna. Uppfodrad på pannå. 85 x 67.

Smärre repor. Retuscherad.

Lähtöhinta
6 000 SEK