OKÄND KONSTNÄR, porträttmedaljong, skulpterad gips, 1800-talets andra hälft. Bär sign CH.

Porträtt av äldre man. Monterad i svärtad ram med förgyllda bronsbeslag. Diam 49. Inkl montering 67 x 67.

Slitage. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
4 000 SEK