298199

TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, gjutjärn, 1900-tal.

Vitmålade. På socklar. Två hänklar med maskroner. H 85, diam 47.

Anlupet. Lagad. Märken och repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK