Paul Gillini

(omkring år 1900)
Paul Gillini
(omkring år 1900)

PAUL GILLINI, olja på pannå, signerad.

Stadsbild med stationshus, Paris.

Smärre krackelyrer och fläckar.

Lähtöhinta
8 000 SEK