SKÅP, Art deco, 1900-talets första hälft.

Björk med intarsiadekor. Skåp samt två lådor. L 125, b 38, h 120. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK