MATTA, semiantik Isfahan. Ca 327 x 233.

Kamelhårsfärgad botten med polykrom jaktscen med ryttare, djur, fåglar, växter och blommor. Terrakottafärgad huvudbård med blommor, molnblad och kartusher med inskriptioner.

Esineen kunto

Ställvis hårt slitage, smutsig, fläckar varav några lite stela, smärre malskador. Sidorna med skador och trampveck.

Mitä kuljetus maksaa?

    Kaikki hinnat ovat alustavia.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä