MATTA

Semiantik Bidjar. 217 x 139 cm.

Rödbrunmelerad botten med polykroma, stiliserade blommor, blad och geometriska figurer. Rödbrunmelerad huvudbård med granatäppelranka.

Esineen kunto

Något ställvis hårt slitage, smutsig, smärre skador och malskador. Sidorna med trampveck och smärre skador.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä