ARNOLD LINDBLOM, 3 st, olja på duk respektive pannå, sign.

Marint motiv, 26 x 26. Marint motiv, 9 x 11. Blomsteräng, 37 x 45.

Sedvanligt slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK