MATSALSBORD, Bengt Fridhagen, Bodafors 1957.

Valnöt. Runt med raka ben. 2 iläggsskivor. Brännmärkt. L ca 115 (55x2), B 115, H 75.

Smärre slitage. Nött. Märken. Repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK