Muut
299344

BRANDSPRUTA, bemålad plåt, S Henrikssons Sprutfabrik&Mek Verkstad Stockholm, 1800/1900-tal.

Rödmålad. Rund på fyra fötter. H 70.

Repor. Färgbortfall. Bucklor. Delar saknas. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK