LJUSSTAKAR, ett par, omkring 1900.

Spiralsvarvat träskaft med ljuspipa i vitmetall. H 26,5.

Bruksslitage, repor, skav. Något instabila samt omarbetade.

Lähtöhinta
1 200 SEK