LÄKARBORD, metall, 1900-talets mitt.

Silvermålad skiva, vitmålad tredelad fot. L 60, B 27, H 74.

Slitage. Repor. Färgbortfall. Delvis senare bemålning.

Lähtöhinta
1 500 SEK