MATTA, old, Täbriz, sign. ca 255x148.

Fält indelat i bönenischer. Vitt fält längs frans- och stadkanterna.

Ställvis slitage, smuts, limrester i ena franskanten. Ställvis äldre malskador på undersidan. I behov av tvätt.

Lähtöhinta
3 000 SEK