JARDINJÄR, britanniametall, Victoria, 1900-talets början.

Avlång med dekor av två isbjörnar. Insats av glas med slipad dekor. L 57, H 25.

Slitage. Insats med smärre nagg. Gåvogravyrer.

Lähtöhinta
2 000 SEK