PIEDESTALBORD, 1900-talets fjärde kvartal.

Underrede i gjutjärn med stenskiva. Diam 55, h 73.

Bruksslitage, skiva med nagg och repor. Skruvar för montering av stenskiva saknas.

Lähtöhinta
2 000 SEK