STOLAR, 2 st snarlika, gustavianska, en sign Erik Öhrmark, en Erik Holmberg, 1700-talets slut.

Vitlackerade. Rak, genombruten spjälrygg. Stoppad sits, raka kannelerade kopplade ben.

Slitage, smärre skador, färgbortfall. Olika höjd. Maskstungna.

Lähtöhinta
6 000 SEK