VÄGGLAMPA, "Globlow", design Vesa Hinkola, Markus Nevalainen, Rane Vaskivuori, 1900-talets andra hälft

Vit tygskärm som enl. uppgift blåser upp sig när man slår på strömmen. Amerikansk kontakt.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK