LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons, empire, Ryssland, tidigt 1800-tal.

Dekor av bokhuvuden med girlander. Pelare på bockfötter. H 24.

Slitage. Fläckar. Lagning. Några slagmärken.

Lähtöhinta
7 000 SEK