ASK MED STEREOSKÅPBILDER, ca 90 st, "Tour of The World", tidigt 1900-tal.

Mest olika topografiska motiv från stora delar av världen, 17,5 x 7,5. Originalask The "Perfec" Stereograph, London.

Slitage, ej genomgångna. Asken med skador.

Lähtöhinta
1 200 SEK