FÅTÖLJER, 1 par samt FOTPALLAR, 1 par, sannolikt Arne Norell, 1900-talets mitt.

Stomme av bok. Lösa dynor av kanvastyg. Armstöd av läder.

Klädsel med hål och slitage. Fåtöljer med lösa delar. Plugg fattas. Pallarna ranka.

Lähtöhinta
1 500 SEK