STRÖSKEDAR, 4 st, silver, 1700/1800-tal. Tot vikt 150 g.

2 svenska mästare, 1800-tal resp en troligen fransk. Påskrift 1794. L 12-19.

Slitage, lagning.

Lähtöhinta
1 500 SEK