Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

GÄSTABUDSKNIV SAMT VALTAND, 1800-tal.

Valtand med dekor med ett skepp. h 10,5.
Gästabudskniv med skaft i mässing, dekor med ett ankare, l 18.

Bruksslitage. Märken och repor. Anlupet. Nagg på bladet. Spricka i valtanden.

Lähtöhinta
3 000 SEK