STEGPALL, 1900-talets mitt.

STEGPALL, 1900-talets mitt.

Stomme i svartlackerat stålrör, trappsteg i teak. L 33, b 28, h 61.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK