Aron Gerle

(Ruotsi, 1860-1930)
Aron Gerle
(Ruotsi, 1860-1930)

ARON GERLE, olja på duk. sign.

Sachsska barnsjukhuset i skymning. 81 x 65.

Färgbortfall. Repor. Fläckar.

Lähtöhinta
3 000 SEK