KARMSTOLAR, ett par, funkis, DS stålmöbler, Malmö, 1930/40-tal.

Rygg och sits i röd galon. Rödmålade armlän. Underrede i kromad metall.

Repor. Nötmärken. Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK