Walter Harrowing

(Yhdistynyt kuningaskunta, Aktiv 1875-1904)
Walter Harrowing

WALTER HARROWING, olja på duk, sign och dat 1876.

"Gnat". 40,5 x 50,5.

Litet hål. Smutsig. Repor.

Lähtöhinta
5 000 SEK