Alexander Williams

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1846-1930)
Alexander Williams

ALEXANDER WILLIAMS, tillskriven, olja på duk, sign o dat 92.

"Near Tintagel, Cornwall", 51 x 76,5.

Uppfodrad duk. Krackelyr. Retuscher.

Lähtöhinta
8 000 SEK