FOTOGRAFIER, 25 st, bla ambrotypier, 1800-tal.

2 dauguerrotypier, 11 ferrotypier, 12 ambrotypier. Mått minsta 6,5 x 5 största 9,5 x 8.

Slitage. Blekta. 11 oramade. Trasiga ramar.

Lähtöhinta
4 000 SEK