SIDEBOARD, Svenska Möbelfabriken, Bodafors, 1920/30-tal.

Björk. Rak form med två skåp. Snidad reliefdekor. L 143, b 47, h 76. Nyckel finns.

Slitage. Skivan med ytslitage. Repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK