305582

RING OCH HÄNGEN, 1+3st, 18k guld med camé. Tot vikt 16,7g.

Skuren dekor i form av damprofiler. 2st är både hänge och brosch. St 16,75/52,5, h 2,5-3,5.

Slitage. Ställvis kraftigt. Skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK