SIDEBOARD, sannolikt Ib Kofoed-Larsen, Säffle Möbelfabrik, 1900-talets andra hälft.

Jakaranda. Tre skåp. L 190, b 45, h 78.

Slitage. Fläckar på skivan.

Lähtöhinta
6 000 SEK