LJUSKRONA, barockstil, 1900-tal. H 85, diam 90.

Troligen malm. För 8 ljuspunkter. Svänga armar, dekor av hjortar.

Något slitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK