TRÄDGÅRDURNOR, ett par, plåt, 1920-tal.

Kvadratiska med lock, olika knoppar. En märkt "1920". L 27, B 27, H 39.

Rust. Anlupet. Slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK