LJUSKRONA, empirestil, 1900-talets mitt. H 65.

Stomme av mässing. Behängd med olikslipade prismor. Pigbotten. För 5 ljus.

Repor. Slitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK